Series
Ratings
20
Missing YouRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5