Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
FailanRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0