Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0