Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
CannibalRated ★ 3.5
DenialRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0