Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Woman of the HourRated ★ 2.0
Fallen LeavesRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 1.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Colors of Evil: RedRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 2.0