Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 4.0
DevsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 5.0