Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0