Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0