Movies
Ratings
485
21Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0