Movies
Ratings
75
ElysiumRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0