Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0