Movies
Ratings
165
pace makerRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0