Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5