Movies
Ratings
553
Wild CardRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0