Movies
Ratings
95
The Maze RunnerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 0.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0