Movies
Ratings
220
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0