Movies
Ratings
613
FlubberRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 1.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
CrossingRated ★ 4.0