Movies
Ratings
838- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Senior YearRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
WildRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0