Titles you rated
Tales of the NightRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
MontageRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.0