Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Captive StateRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0