Movies
Ratings
50
The Last BlossomRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0