Titles you rated
The PlanRated ★ 0.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 4.5