Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0