Movies
Ratings
585
Perfect BlueRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0