Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- SpliceRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5