Titles you rated
AlienoidRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Palm SpringsRated ★ 2.5- The ShadowRated ★ 5.0
- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.0
- Best Partner EverRated ★ 4.0
- ZyangkichichiRated ★ 3.0
- The Future of TongueRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0