Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5- Scorching ping pong girlRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 4.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0