Movies
Ratings
71
District 9Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Dirty BloodRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0