Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 0.5
The FivesRated ★ 1.0
FallRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 2.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 1.0