Titles you rated
50 First DatesRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
The Last ExorcismRated ★ 1.5
Piranha 3DDRated ★ 0.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
The CallRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 1.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5