Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0