Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0