Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5