Series
Ratings
112
Full HouseRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0