Titles you rated
PawnRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Drifting HomeRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Man from TorontoRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0