Movies
Ratings
659
#AliveRated ★ 0.5
HerculesRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.5
MicrocosmosRated ★ 5.0
SplashRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
InnerspaceRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0