Movies
Ratings
72
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
SilmidoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 1.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0