Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0- Skam France Season 6Rated ★ 2.5