Titles you rated
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0