Titles you rated
The Sea InsideRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5