Titles you rated
Evil DeadRated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Lisa FrankensteinRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0