Titles you rated
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0
Cleaning UpRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 4.0