Movies
Ratings
76
What's the Time In Your World?Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0