Movies
Ratings
753
StardustRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5