Series
Ratings
45
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0