Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
TullyRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Book of HenryRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Darkest HourRated ★ 1.5