Series
Ratings
26
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0