Series
Ratings
23
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0