Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5