Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0